CK Blue Style slaví letos 15. narozeniny a právem se řadí mezi 4 nejúspěšnější tour operátory na českém trhu. Nabízí zájezdy do nejoblíbenějších destinací na trhu. Jako novinku si pro svoje klienty CK Blue Style připravila Maroko s tajuplnou Marrákeší a moderním letoviskem Agadir na pobřeží Atlantského oceánu s 9 km dlouhou a velmi širokou pláží s jemným pískem. CK Blue Style létá do letoviska Agadir přímo z Prahy a zároveň disponuje i nejširší nabídkou ubytovacích kapacit. Doslova hitem se stal dětský Crho Club se speciálním konceptem rodinné dovolené s mottem „Garance spokojeného úsměvu“.

Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem
Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo uspokojovat zvláštní potřeby matek a dětí.
V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností. S našimi výrobky máme jedinou snahu, pomoci a podpořit zdravý vývoj vašeho dítěte.

Firma Royalpet je českým výrobcem a provozovatelem internetového obchodu www.dortypropsy.cz. Snaží se pomoci všem chovatelům a páníčkům, kteří chtějí svému domácímu mazlíčkovi udělat radost speciální pochoutkou. Nabízí celou řadu slavnostních dortů, dortíků, zákusků, dárkových balíčků, apod. především pro pejsky a kočičky. Ve všech výrobcích jsou používány pouze kvalitní suroviny, pochutiny a pamlsky renomovaných a špičkových značek, které jsou vhodné pro výživu zvířátek a které nezatěžují jejich trávení. Dorty pro pejsky jsou rozděleny do velikostí XS – XXL podle rasy a velikosti, pro kočičky nabízí společnost velikosti Medium a Large. Pro zvláště mlsné jazýčky je možné zadat určitou značku krmiva, které má být při výrobě použito, nebo se domluvit i na dietní verzi výrobku. Společnost klade velký důraz na spokojenost zákazníků, a proto mají možnost si výrobky nechat dovézt až do domu. Letošní novinkou bude nabídka vánočního cukroví pro Vaše mazlíčky.

CANPOL BABIES
Malé dítě vyžaduje od prvních dnů života důkladnou péči a starostlivost. Canpol babies nabízí množství praktických, bezpečných a hezkých výrobků, díky kterým se každodenní péče o dítě stane milou a příjemnou nejen pro vaše dítě, ale i pro vás.
Nezapomínáme ani na maminky. Máme pro ně nabídku kvalitního prádla a doplňků, které jim pomohou při kojení.
www.canpol.cz

LOVI
Značka LOVI byla vytvořena na základě měnících se potřeb rodičů. Nový model rodičovství vyžaduje stále větší zapojení celé rodiny a spojení aktivního způsobu života rodičů s výchovou dítěte.
Abychom uspokojili široké potřeby současných rodičů, vytváříme společně s renomovanými odborníky celou řadu inovovaných výrobků, které zaručují zdravý vývoj dítěte a usnadňují realizovat aktivní model rodičovství.
Naše aktivity mají podpořit moderní, zodpovědný, partnerský způsob výchovy dítěte, který umožní rodičům těšit se z nové životní role.
www.lovicz.cz

Hypermarkety INTERSPAR jsou ideálním místem pro rodinné nákupy kvalitních výrobků v příjemném prostředí. SPAR ČOS pravidelně připravuje řadu marketingových a věrnostních akcí a celoročně spolupracuje s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Letos slaví společnost SPAR ČOS již 15 let na trhu.
Společnost SPAR provozuje v České republice 41 obchodů (33 hypermarketů INTERSPAR, 6 supermarketů SPAR a 2 prodejny SPAR City), ve kterých zaměstnává přes 4 500 zaměstnanců. SPAR ČOS je rovněž provozovatelem moderních velkokapacitních Restaurací Interspar, kaváren Tutto Bene a občerstvení Cafe Cappuccino To Go. SPAR ČOS ve spolupráci s občanským sdružením Zdraví-Život vytvořil projekt „Daruj krev v pravou chvíli“, jehož smyslem je zvýšit počet bezpříspěvkových dárců krve. Více na www.darujikrev.cz

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic má zastoupení ve více než 50 zemích světa. Na trhu v ČR je již 10 let. Otcem této kosmetiky je pan ALBERT LAPORTE, francouzský biolog a lékař, který se výzkumům v oblasti biologie, oligoterapie, vitaminologie a terapie buněčné věnuje více než 40 let. Mnoho let pracoval na pařížských klinikách, kde ověřoval působení svých produktů a správnost svých teorií. Výrobky procházejí po celou dobu výrobního procesu náročným testováním a kontrolou.

MIMI KLUB je věrnostní program hypermarketu Globus. Klub je určený nastávajícím maminkám a rodičům dětí do tří let. Členstvím v MIMI KLUBU získáte nejen nárok na výrazné slevy na vybrané zboží určené dětem v této věkové kategorii, ale také zdroj zajímavých informací, rad a tipů.

Jsme silný tým profesionálů v čele s renomovaným fotografem Martinem Matějíčkem. Každý z nás je člověkem na správném místě, fotografy a grafiky počínaje, poradci pro celkovou image konče. Rádi komunikujeme s lidmi, rádi se lidmi obklopujeme. Jsme přátelští a vstřícní, na nic si nehrajeme. Mezi námi se budete cítit uvolněně a opravdu „jako doma“…

Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995. Zabývá se velkoobchodní distribucí dětského sortimentu značek Babypoint, X-lander, BeSafe, Newbuddy, Navington a TFK.

First BIKE je rodinná firma, která k nám dováží špičková dětská odrážedla. Významně se zasloužila o popularizaci snadné a bezpečné výuky jízdy na kole. Rodinné procházky s malými dětmi mohou být na správných strojích mnohem delší a zábavnější!

Suavinex, je členem organizace, která je pověřena zpracováváním norem kvality a bezpečnosti dětských produktů v Evropě. Je jedinečným odborníkem na miminka, kterému důvěřují miliony rodičů. Nese značku kvality, bezpečnosti a důvěry. Na vývoji a designu nových produktů se podílí Sdružení španělských pediatrů a stomatologů.

Fisher-Price, Inc., dceřiná společnost podniku Mattel, Inc. (kód NASDAQ: MAT) se sídlem v East Aurora v americkém státě New York, je přední světovou značkou hraček pro kojence a předškolní děti. Tyto vysoce kvalitní hračky zlepšují rozvoj v raném dětství již více než 81 let. K nejznámějším „klasickým“ značkám společnosti patří Little People® a Imaginext®. Fisher-Price je také předním výrobcem dětského vybavení (kojenecké houpačky, sedátka, vysoké jídelní židličky) i širokého sortimentu postaviček inspirovaných vysoce kvalitními dětskými pořady, jako je Mickeyho klubík a mašinka Tomáš a přátelé®.

Baby shop Ondálek prodává značkové kočárky, autosedačky a potřeby pro kojence a malé děti. U nás si určitě vyberete i tehdy, pokud máte na výrobky pro děti vysoké nároky. Ondálek do soutěže věnuje zavinovačky od holandské firmy Lodger, zabývající se výrobou originálních, stylových, ale především praktických produktů. Celý sortiment této značky máme skladem!

Společnost JUST CS na český trh dodává kompletní sortiment švýcarských společností JUST a Nahrin již 20 let. Na letní sezonu nabízí veliké množství vhodných produktů. Kontaktujte poradce společnosti pro více informací o produktech.

Zapf Creation je přední evropský výrobce panenek a doplňků k nim. Mezi nejznámější značky patří BABY born®, funkčních panenek z této řady se po celém světě prodaly již miliony kusů. Dalšími značkami jsou Baby Annabell® a CHOU CHOU.

Knižní web Mladé fronty Kniha.cz vám nabízí velké množství knih s výhodnou slevou 15 %. Vybírat můžete ze stovek produktů, které potěší malé i velké čtenáře. V nabídce jsou zajímavé knihy známých autorů, které jsou oblíbené již po několik generací. Pokud hledáte čtivou beletrii, naučnou literaturu či knihy pro děti a mládež, vše najdete v našem internetovém knihkupectví.

ALBI Česká republika a. s. je jedním z největších českých výrobců a prodejců společenský her, přání do obálky, personifikovaných dárků a balicího sortimentu. Prostřednictvím svých poboček působí také na Slovensku a v Polsku a od roku 2008 provozuje síť značkových dárkových prodejen.